autor:

Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: LuckaPucka

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: LuckaPucka

Pokud jste milovníky černé (tak dobře - i šedé, béžové a khaki), je Lucčin blog přesně pro vás. Každým outfitem dokazuje, že černá nebyla, není a ani nikdy nebude nudná a vzhledem k roku strávenému u severských sousedů v Kodani odpozorovala, jak to ty neuvěřitelně stylové Dánky vlastně dělají.

Navíc se nám svěřila  se svými dojmy ohledně současné blogerské komunity a zároveň i o svých začátcích, které se datují do, alespoň v internetových vodách, naprostých startů módních blogů.

 

Lucka Pucka 1

 

"Blogovat jsem začala v době, kdy tu bylo jen pár módních blogů. Vůbec jsem nevěděla jak to uchopit, ale věděla jsem, že mě to hrozně baví a chtěla jsem pokračovat. Focení outfitů byl nápad, který jsem s kamarádem dostala už pár let předtím, to byl ale internet ještě v plenkách a nenapadlo nás to vystavit na web."

 

Lucka Pucka 3

 

"Dnes to mají začínající blogeři jednoduché, foťáky mají, internet znají jak vlastní boty a workshopů na tohle téma je jak hub po dešti. Možná, že dnes už by to pro mě nemělo takovou váhu, jako tehdy. Bylo to nadšení pro věc, o které nikdo nic moc nevěděl a to na tom bylo to nejlepší."

Lucka Pucka 2

 

"Nejčastěji se inspiruji přímo na ulici a největším přínosem byl pro mě rok v Dánsku, kde je stylový úplně každý. Bavilo mě jen tak se procházet po městě a pozorovat lidi, inspiraci jsem nabírala i v obchodech.

Tam jsem se naučila té opravdové jednoduchosti. Seveřané jsou opravdoví mistři pouliční módy, Dánky jsou krásné a přirozené. Nikdy nenarazíte na zmalovanou a přestylovanou Dánku. Každému bych doporučila se do Skandinávie podívat a nasát do sebe, co nejvíc pobere."

 

Lucka Pucka 8

Lucka Pucka 4

Lucka Pucka 6

 

"Na blogerech mě otravuje ta přílišná stádovitost, která se v posledních letech objevuje. Je to i spojené s různými komerčními spoluprácemi. To je přesně to, čemu se vyhýbám. Všichni mají stejné hodinky, kabelky od stejného návrháře, jedí stejné jídlo a vlastně jsou tak trochu jako přes kopírák..."

 

Lucka Pucka 7

Lucka Pucka 10

 

"Baví mě jen blogy, které se nenechají tímhle strhnout a zůstávají věrní sami sobě, svému stylu a vybírají si podle svého vkusu, ne podle masy. Těch je ale jen hrstka. Neříkám, že nosit masový trend je špatně, jen by to mělo zůstat v určitých mezích, aby všechny ty módní a trendy věci nepřesáhly osobní styl blogera."

 

 

"Na začátku blogování jsem zkoušela všechny možné i nemožné outfitové kombinace. Někdy to byl fakt úlet, dost jsem se vyřádila a myslím, že je to v určité době u každého potřeba. Za poslední dva roky se můj styl ale ustálil a našla jsem si i svojí barevnou škálu. No, barev tam moc není. Vlastně bych nejraději chodila jenom v černé."

 

 

"Ale i mě to občas nudí a tak ráda sáhnu po bílé, šedé, khaki zelené a béžové. Výraznější barvy volím spíš na doplňcích. Základem mého šatníku jsou jakékoliv oblíbené roztrhané skinny džíny, jednoduchý oversized top, zajímavé boty, výraznější kabelka, dlouhý kabát, obří brýle a něco na hlavu. V poslední době to před klobouky vyhrávají kšiltovky."

"V létě měním džíny za krátkou sukni a kabát za vestu. Tak si nejvíc připadám sama sebou. A o tom to je. Blog by neměl hýbat životem blogera. Měl by s ním přirozeně plynout jako život sám. Bez přetvářek a pózerství prosím..."

 

Lucčin Instagram sledujte TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál