autor:

Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: Ejvi Freedom

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Nejzajímavější české a slovenské fashion blogy: Ejvi Freedom

Blog bývá často místem, pro které se někdo nadchne, chvíli se vydrží snažit, dává si záležet na každém článku, ale když zjistí, že to vlastně není "jen tak", nadšení opadne a ztratí se mezi stovkami dalších, které fungovaly pouhých několik měsíců.

Naprostým opakem je v českých módních blogových vodách velmi sympatická a milá blondýnka Eva Svobodová z blogu Ejvi Freedom a pokud chcete vědět jaké byly její začátky, co ji na blogování baví nejvíce, čím a jak nejraději fotí a jaký má vztah se svými fanoušky, čtěte dále.

 

 

"Bloguji přes pět let, ale začala jsem vlastně v době, kdy mi "už" bylo 24 let, což vlastně není mnohdy ani průměrný věk současných blogerek. Ale řekla bych, že jsem podchytila blogování v pravý čas, stihla jsem si za tu dobu už tak trošku vydobýt své místo a ustát to i mezi tím množstvím mladých dravých holek.

A začátky byly samozřejmě všelijaké, chtěla jsem vykřičet do světa co se mi líbí, jaký vkus a styl mám. Chtěla jsem mít svůj prostor pro seberealizaci a tím je mi blog dodnes."

 

 

"S tím přišla spousta nových příležitostí, poznala jsem skvělé lidi, sáhla si na pár opravdu skvělých projektů a hlavně neustále dostávám dávku energie formou zpětné vazby od svých čtenářů. Čtenáři jsou poklad, který je potřeba si hýčkat.

Přesto, že se řadím do fashion blogů, už jsem dávno překročila tyto hranice. Baví mě vytvářet obsah i z oblasti dekoru, kosmetiky a cestování. Blog mě pohltil natolik, že jsem si začela užívat i grafiku, práci s Photoshopem, indesignem a samozřejmě focení."

 

 

"Když nepočítám tanec, kterému jsem se věnovala asi 10 let a pořád k němu mám blízko, tak blogování je můj koníček, u kterého jsem vydržela opravdu nejdéle a doufám, že ještě dlouho vydržím.

Už to dávno není jen o blogu jako takovém, jdu samozřejmě s trendem nové doby a věnuju se s nadšením i Instagramu a teď i Snapchatu. Tak nějak mě baví sdílet zajímavosti ze svého život s ostatními a já zas na oplátku ráda šmíruji své oblíbené blogerky na všech těchto kanálech."

 

 

"Ale je to opravdu neuvěřitelné pozorovat, jak se ta doba proměnila a mění neustále. Vzpomínám si, jak dřív pro nás blogerky byla největší událost pořídit si zrcadlovku, kterou jsme tahaly zavěšenou přes rameno a teď se opět vracíme s nadšením k modelu menších fotoaparátů.

Já sama jsem zjistila, že zrcadlovka mi doma spíš ležela na skříni, protože jsem byla líná jí tahat a pak fotky z akcí, které jsem kosila mobilem, nebyly tak super."

 

olympus pen soutěž

 

"Přešla jsem asi před půl rokem na menší foťák, Olympus Pen, a ten splňuje všechno co potřebuji - je nejen malý, ale i stylový. Ale to všechno se opravdu vyvíjelo a měnilo s časem a je potřeba projít různými etapami a na blogování neustále pracovat. Doba je vážně zrychlená, nemůžeme si dovolit zaspat."

 

 

"Svůj prostor Ejvi Freedom si opečovávám a beru ho jako formu relaxace. Ta svoboda je opravdu k nezaplacení a já jsem ráda, že můžu prostřednictvím svého brandu šířit to, co je pro mnohé inspirací. Ošklivých věcí je kolem nás až až, je potřeba se věnovat jen těm hezkým a neustále je šířit a nasávat... ♥ "

 

Evin Instagram sledujte TADY

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál