autor:

Nejzajímavější české a slovenské blogy: Bonnie a Clyde

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
4
Nejzajímavější české a slovenské blogy: Bonnie a Clyde

Na svém blogu Bonnie a Clyde mají Iw a Ondra v sekci "About" napsáno přesně toto: "Nebezpeční, drzí a vypočítaví. Nenávidění i milovaní. Stejně jako Bonnie & Clyde".

Za nás tedy rozhodně milovaní, protože z jejich fotek přímo čiší něha, romantika a zamilovanost. A abyste o nich zjistili více, zlehka jsme je vyzpovídali! ♥

 

 

Jak by se Iw a Ondra představili někomu, kdo je prozatím nezná?

"Jsme z Moravy a ze Slovenska, prostě takové správné "náplavy" :) Ondra, šestadvacetiletý dědek a Iw ještě stále křupavý salátek."

 

 

Byli jste dřív kolegové nebo pár? Jak jste se potkali?

"Úplně nejdřív jsme byli jen kámoši. Párty, rychlé špunty a chlebíčky... A jak jsme se postupně sbližovali, uvědomili jsme si, že chceme víc.  Ale ani dnes nejsme kolegové, spíš jsme tu jeden pro druhého jako pohánědlo k tomu, abychom jen neseděli doma na zadku."

 

 

Vnímáte oba dva estetiku stejně / podobně?

"Estetiku vnímáme víceméně stejně i tak se vždy najde něco, na čem se absolutně neshodneme. Což ovšem oba vnímáme jako plus, protože se přes ty hádky vždy dopracujeme k lepším výsledkům (nebo alespoň k těm, které si lépe obhájíme).

S lidmi je to už horší (smích). Oba se dokážeme bavit téměř s každým. Iw jen vnímá vše o trošilinku víc a proto ji i po letech dokáže rozhodit třeba blbý pohled od člověka na ulici."

 

 

Barevně x černobíle?

"Obojí, barva je důležitá, dokreslí atmosféru, přitáhne pozornost a dokáže změnit celkové vyznění fotografie, ale občas je stejně nejlepší jednoduchost a nadčasovost černobílé."

 

 

Digitál x klasika?

"Nejvíc fotíme na digitál, ale analog máme moc rádi, hlavně proto, že nenutí člověka pořád hledět na displej a taky kvůli tomu kouzelnému momentu překvapení, když dostaneme vyvolaný film. Iw má s sebou vždycky malý analogový kompakt, který v podstatě funguje jako denník. Jen ty prachy za filmy nejsou ani super, ani kůl. Je to hnus, velebnosti a tak si občas nedáme dortík a koupíme film, že jo!"

 

GIF 2 Bonnie

 

Studio x outdoor?

"Nejraději máme různé lokace. Každá má nějaké své přirozené kouzlo, něco, co je na ní jedinečné. Ale studio také často využíváme - většinou při focení produktových fotek nebo experimentů. Prostě když potřebujeme mít hodně věcí pod kontrolou."

Které místo v ČR je podle vás nejfotogeničtější?

 

 

Které místo v Česku a ve světě je podle vás pro focení nejatraktivnější?

V Česku i ve světě je tolik skvělých míst! Hodně nás to ale teď táhne třeba na Nový Zéland, do Norska, na Island a Iw naposledy přišla s japonským slovníkem (smích), tak uvidíme!"

 

GIF Bonnie

 

 

Jak by vypadala vaše vysněná zakázka?

"Kdyby nám někdo řekl: "Pokryju všechny vaše výdaje a vy teď budete rok cestovat, celý proces dokumentovat a blogovat s tím, že po návratu uspořádáme prodejní výstavu a celý její výtěžek půjde na něco smysluplného", to by vůbec nebylo špatné!"

 

Jejich Instagramy sledujte ZDE a ZDE

 

nejzajimavejsi-ceske-a-slovenske-blogy-bonnie-a-clyde hhhh

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


4 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist