autor:

Návrhářka šperků a ilustrátorka navrhují vlastní Reeboky - jak to dopadlo?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Návrhářka šperků a ilustrátorka navrhují vlastní Reeboky - jak to dopadlo?

Líbí se vám propojování schopností umělců různých zaměření do jednoho celku? Nám ano, protože z těchto kooperací téměř vždy vznikne zajímavé spojení rozdílných pohledů, které dokáže stále rozšiřovat naše obzory.

Tyto sympatie s námi zjevně sdílí i značka Reebok, která si pozvala na úpravu svého legendárního modelu Reebok Ventilator dvě umělkyně - Melody Ehsani, šperkařku perského původu žijící v LA a Olku Osadzinsku, polskou ilustrátorku známou po celém světě díky svým do nejmenšího detailu propracovaným a plně barevným artworkem.

Z této spolupráce se do Footshopu dostaly dvě nádherné colorways Ventilatorů, konkrétně Reebok Ventilator Olka black / red od výtvarnice Olky Osadzinskej, nebo Reebok Ventilator ME white / black od jedninečné designérky Melody Ehsani. Přejeme pohodlné nošení těchto uměleckých děl!

 

Reebok Ventilator Olka black / red

 

Reebok Ventilator ME white / black

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál