autor:

Může existovat nějaké spojení Pharrella Williamse a České republiky?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Může existovat nějaké spojení Pharrella Williamse a České republiky?

 

 

Pharrell Williams je americký zpěvák, rapper, producent a skladatel, držitel 3 Grammy Awards a jeho letní hit Blurred Lines, který nazpíval s Robinem Thickem a rapperem T.I., jste jistě nemohli přeslechnout.

Při jeho nedávné návštěvě Evropy, přesněji Berlína, mu byl na konferenci k představení jeho nového projektu ze světa módy předán dárek. Originální brýle z kolekce Mykita, kterou v České republice prodává pouze Žilka Optik Studio. Každý model lze individuálně přizpůsobit tvaru hlavy klienta, jsou ultra lehké, se 100% ochranou proti slunečnímu záření a vhodné na denní nošení i sport.

 Brýlí existuje pouze limitovaná edice a věnováním jednoho exempláře právě Pharrellu Williamsovi vzniklo efektní spojení českého trhu se současnou světovou hudební ikonou.  

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál