autor:

Módní kampaň a snímky ze zákulisí přehlídky nové kolekce ODIVI "Temporary Kings"

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Módní kampaň a snímky ze zákulisí přehlídky nové kolekce ODIVI "Temporary Kings"

Inspiraci pro kolekci Temporary Kings hledala česká návrhářka Iva Burkertová v pomíjivosti života, během něhož jsme každý občas králem, superhrdinou, který má - byť jen na jediný moment - pocit, že je obdařen superschopnostmi. „Hlavní roli pro mě hrály dočasnost a pomíjivost okamžiku, nestálost rolí, které během života přijímáme. Každý jsme někdy nahoře nebo dole. I to symbolizují „dočasní králové“, říká Iva.

Myšlenku dotahuje v podobě dočasného tetování ve tvaru koruny, pomíjivého doplňku, který bude v rámci kolekce také k dostání. Evokuje krále, který má život pevně ve vlastních rukou, ale i horské štíty, výzvu a nestálost.

 

TK 1

TK 5

TK 2

 

Navazuje tak na svou předchozí tvorbu a znovu vychází z geometrie a kontrastu mezi materiály, který dotahuje do extrémních mezí. Softschell versus flitr, extrémní sport versus high fashion. V kolekci najdeme pro ODIVI typické průhledné materiály, novinkou je vlna z lokální produkce.

Kolekci dominují variace vlněných kabátů, parky do města i na hory, kousky speciálně navržené přesně pro potřeby snowboardistek a lyžařek, které doplní potisk LIFE IS TOO SHORT TO LIVE JUST ONE STORY. Ten je mottem celé kolekce. ODIVI poprvé propojí high fashion a sport a představí snowboard ve vlastním designu. I ten bude příští sezónu k dostání.

 

TK 7

TK 3

TK 6

TK 4

Fotografie: Aneta Benediktová

 

Fotografie ze zákulisí přehlídky Odivi: Temporary Kings v rámci letošního Mercedes – Benz Prague Fashion Weekendu

Fotografie: Aneta Benediktová

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál