autor:

Modelka Kendall Jenner s 15 miliony fanoušků na Instagramu je novou tváří Estée Lauder. Chytrý tah nebo cesta do záhuby?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Modelka Kendall Jenner s 15 miliony fanoušků na Instagramu je novou tváří Estée Lauder. Chytrý tah nebo cesta do záhuby?

Pokud stále ještě patříte mezi ty, kteří netuší, kdo devatenáctiletá Američanka Kendall Jenner je, stručně vám to vysvětlíme. Je mladší nevlastní sestrou Kim Kardashian a díky tomu, že od svého raného dětství vstávala i uléhala do postele před televizními kamerami a byla součástí reality show o své kontroverzní rodině, má na Instagramu neuvěřitelných 16 milionů fanoušků.

 

 

Svoji zásadní modelingovou premiéru si odbyla letos v únoru na přehlídce Marca Jacobse ve slavném, zcela průhledném topu a od té doby odchodila 13 dalších významných přehlídek, včetně té Chanel anebo focení kampaně pro módní dům Givenchy.

Stejně jako Cara Delevingne také odmítla nabídku na účast na, pro mnoho modelek vysněné, Victoria´s Secret Fashion Show, protože ve stejný den se koná přehlídka Chanel.

 

 

Před dvěma dny ji jako svoji novou tvář oznámil kosmetický gigant s obrovskou rodinnou tradicí Estée Lauder. Předchozími tvářemi byly např. herečky Gwyneth Paltrow a Elizabeth Hurley nebo modelky Anja Rubik a Joan Smalls.

Estée Lauder však chce právě prostřednictvím Kendalliny moci na sociálních sítích dostat značku k mnohem mladšímu publiku. Stačí totiž, aby se o čemkoli zmínila a během několika vteřin/minut/hodin o tom ví doslova miliony lidí.

A dívek posedlých Kendalliných vzhledem je dost natolik, aby se tržby Estée Lauder zvedly, pokud jen cvakne selfie s řasenkou této značky v ruce. Zda-li je ta správná cesta se ukáže za několik měsíců...

 

 

Aby dobrých zpráv valících se Kendalliným směrem nebylo v jednom týdnu málo, oznámila, pochopitelně na svém Instagramu, že v prosincovém vydání americké edice magazínu Vogue bude její první sólový módní editorial, který nafotila s ikonou módní fotografie Patrickem Demarchelierem.

Z reality show jsou tím pádem dveře do světa top modelingu otevřené... Rozhodně ale ne pro každého.

 

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál