autor:

Modelka Jana Knauerová tváří nové kolekce Nettó z říše Antipearle

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Modelka Jana Knauerová tváří nové kolekce Nettó z říše Antipearle

Nové řadě šperků Antipearle dal název islandský výraz pro síť - nettó. Hlavní inspirací kolekce se stal právě vzrušující Island, země zmítaná mezi ohněm a ledem. Fascinace mořským světem a vodním živlem se v nové kampani snoubí se severským minimalismem a stylovou čistotou.

V sítích luxusu tentokrát uvízly žraločí čelisti, krabí klepeta a další mořské divy, provokativně transformované do podoby šperků. Drsnost kovů krotí čistota perel, provokaci střídá něžnost. V kolekci jsou zastoupeny prsteny, náušnice, náhrdelníky, nebo unikátní náramky na dlaň.

 

 

"Hledali jsme amazonku a našli jsme ji v New Yorku!" vzdává hold nové tváři Antipearle fotografka kampaně Natalie Benešová.

Exkluzivní spolupráce s českou topmodelkou žijící v New Yorku Janou Knauerovou se zrodila po zářijovém Prague Fashion Weekendu. "Jana se do šperků Antipearle doslova zamilovala. Zrovna v té době jsme hledali tvář pro novou kolekci, a když jsme se s Janou na MBPFW seznámili, hned jsme věděli, že je to typ ženy, která kolekci přesně vystihuje.

Osobitá netuctová krása, silný pohled bojovnice a okouzlující osobnost, to jsou vlastnosti, které ke šperkům Antipearle sedí. Protože i ty jsou samy o sobě nevšední," vysvětluje designérka Markéta Dlouhá-Márová.


Fotografie: Natálie Benešová

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál