autor:

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivítá extravagantního modela Ricka Genesta

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivítá extravagantního modela Ricka Genesta

Mercedes-Benz Prague Fashion Weekend přivítá potetovanou hvězdu světového modelingu Ricka Genesta. Extravagantního Zombie Boye, jak se mu přezdívá, objevil někdejší kreativní ředitel značky Mugler a zároveň stylista Lady Gaga Nicola Formichetti.

Nejdříve z jeho těla, na 90 procentech potetovaného, udělal tvář „své“ značky – Rick se objevil v kampaních i na mole a později ho po boku populární zpěvačky obsadil do videoklipu Born This Way. Rick Genest však dávno není známý pouze jako model. Je to superstar, která si například na přelomu roku zahrála v akčním filmu 47 róninů.

V rámci MBPFW si navíc Zombie Boy zahraje i jako hostující DJ na Blue Paper party, kterou velkoformátový magazín věnovaný módě, umění a kultuře pořádá ve spolupráci s jedinečným konceptem večírků Noir Caviar. Veřejnosti otevřená party se koná v pátek 5. září 2014.  

 

RG 2

 

„Samozřejmě se už sám na Zombie Boye těším, program MBPFW toho ale nabídne mnohem víc. Ať jsou to čeští designéři jako Martina Špetlová a Zuzana Kubíčková nebo přehlídka jednoho z nejslavnějších návrhářských ateliérů londýnské univerzity Central Saint Martins.

Aktuálně připravujeme i jednotlivé scény, které se budou na vybrané show měnit. Pracujeme na nich s českými designéry a umělci. A samozřejmě mám velkou radost z letošního charitativního projektu, na němž tentokrát spolupracujeme s Nadací Taťány Kuchařové – Krása pomoci,“ říká k aktuální fázi projektu jeho ředitel Lukáš Loskot.

 

RG 1

Fotografie: Colin Singer

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál