autor:

Marchesa chystá novou dostupnější linii, výsledek uvidíme za několik měsíců

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Marchesa chystá novou dostupnější linii, výsledek uvidíme za několik měsíců

Značku Marchesa určitě znáte z červených koberců. Návrhářky Georgina Chapman a Karen Craig se specializují na velké večerní róby. Nyní se rozhodly, že je čas na novou linii. Bude dostupnější a použitelnější i jinde než na Oscarech.

 

Marchesa chystá novou dostupnější linii, výsledek uvidíme za několik měsíců 1

Marchesa resort 2012

Koncept linie ještě nebyl zcela rozhodnut. Georgina i Karen mají několik nápadů a jisté je, že by se mělo jednat spíše o denní oblečení s oblíbenými prvky obou návrhářek, jako jsou vyšívání či různé efektní aplikace. Jak podotkl bratr Edward Chapman, bratr Georginy a ředitel společnosti Marchesa, značka má svoje svatební i večerní kolekce a chybí jí tedy něco na každodenní nošení.

Novou „denní“ kolekci si pod křídla vzala společnost LF USA, pod kterou spadá například i značka americké stylistky Rachel Zoe. První šaty by se měly objevit někdy na začátku příštího roku, návrhářky mluví o řadě Pre-fall 2013.

„Myslím si, že bude skvělé moci využít všechny výrobní možnosti společnosti LF USA. Naše estetika je velmi orientovaná na detaily. Moci pracovat se společností, která může zhotovit takové detaily na produktech za takovou cenu je neuvěřitelné,“ nadšeně komentuje Georgina spolupráci s LF USA.

Cena oblečení by se měla pohybovat mezi 150 - 750 dolary, což je v porovnání s „originály“ značky Marchesa skutečně cena úžasná. Uvidíme ještě, zda za ní budou modely stát.

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál