autor:

Louis Vuitton pre-fall 2012

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Louis Vuitton pre-fall 2012

Louis Vuitton pre-fall 2012 hl

sediva-cara

Za kolekcí pre-fall 2012 značky Louis Vuitton nestojí Marc Jacobs, ale návrhářka Julie de Libran. V pomyslném souboji mezi její řadou a řadou Marca Jabobse pro podzim 2012 Julie jasně vyhrává. Upřímně - Jacobsův mišmaš s velkými knoflíky, který předvedl před pár měsíci na fashion weeku, byl po sladké kolekci na léto 2012 hlubokým pádem do asexuálního nebe.

Julie se při tvorbě své kolekce snažila o kompromis mezi lookem drsné bohaté rockerky, sběratelky svetrů po babičce a zajištěné vkusné dámě ve středních letech. Nutno podotknout, že se jí to povedlo. Ideální rovnováhu našla.

Nebyla by to však zajímavá kolekce, kdyby neskrývala přehnané detaily. Záplavu flitrů, třpytivých kamínků i kožešiny ale vyrovnávají nositelné šaty, kabáty, sukně i kalhoty. Julie de Libran jednoduše překonala velkého Marca Jacobse.

sediva-cara

Louis Vuitton pre-fall 2012

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • ty barety jsou úžasné:)
    a souhlasím - co se podzimní kolekce týče, je Marc svoji ženskou sokyní doslova převálcovaný:)

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist