autor:

Lidé z ulice přiznávají cenu oblečení, které mají právě na sobě

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Lidé z ulice přiznávají cenu oblečení, které mají právě na sobě

Lze utratit mnoho peněz a vypadat lacině a nebo utratit směšnou částku a vypadat skvěle. Někdo pobere v second handu bez zkoušení pár kousků, donese si je domů, zkombinuje s kvalitní kabelkou či botami a můžete na něm oči nechat. Jiní i kdyby nakoupili celé kolekce světových značek nebudou považováni za stylové lidi. Jednoduše a krátce řečeno: na penězích nezáleží.

V této fotoeseji byli náhodní lidé na ulici požádáni, ať sepíšou cenu outfitu, který mají právě na sobě. Několik nečekaných odhalení proběhlo, např. kabelky, jejichž cena je vyšší než průměrný měsíční výdělek či průměrné nájemné. Poznáte na první pohled o který cenový extrém se jedná? My jsme se alespoň 5krát šeredně spletli a to je na fotoprojektu "Strangers On The Street Reveal The Cost Of Their Clothes" právě to zajímavé. 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál