autor:

Kreativní ředitel módního domu Dior John Galliano byl suspendován!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
5
Kreativní ředitel módního domu Dior John Galliano byl suspendován!

john galliano2

predel-dekor

Kreativní ředitel módního domu Dior John Galliano byl suspendován! Údajně za slovní napadení, které proběhlo v jednom z pařížských barů ve čtvrti Marais. Údajně Galliano štědře použil rasistické a antisemitské urážky. Značka Dior prohlašuje, že netoleruje jakékoliv názory tohoto typu a je zásadně proti jakýmkoliv rasistickým podtextům. Než budou známy výsledky šetření, bude John Galliano zbaven své funkce a též všech svých závazků vůči značce. Začátek pařížského pret-a-porter módního týdne je v úterý a ještě se uvidí, jestli tato situace může narušit přehlídku Dior plánovanou na 4. března.

John Galliano byl zatčen krátce poté, co údajně slovně napadl pár v blízkosti svého domova v jednom z tamních barů. Následně byl obviněn za urážky antisemitského charakteru a odvezen na policejní stanici, kde prošel testem na hladinu alkoholu. Policejní zdroj sdělil, že Gallianův výstup byl podnícen stresem z konáním pařížského fashion weeku, kde je Dior vždy ve středu pozornosti. Prostřednictvím svého právníka Galliano kategoricky odmítá, že by pronesl jakékoliv urážky s rasistickým podtextem.

predel

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


5 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist