autor:

Krásná Lera Pentelute v kampani pro For Love & Lemons focené jejím přítelem, zpěvákem Aaronem Childsem

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Krásná Lera Pentelute v kampani pro For Love & Lemons focené jejím přítelem, zpěvákem Aaronem Childsem

Značka For Love & Lemons se rozhodla vyzkoušet podle nás skvělý a originální koncept módní kampaně "Sleeping In With", kdy za její tvorbou stojí páry a tentokrát je modelka Lera Pentelute a její přítel, zpěvák a textař Aaron Childs, kteří ji nafotili u sebe doma. Dostali volnou ruku, oblečení a žádný deadline... Pouhým iPhonem bez nějakých větších foto zkušeností ji Aaron zachytil tak, jak si myslí, že je doma nejhezčí ♥

Lera Pentelute se narodila na Ukrajině, ale již dlouho žije ve Spojených státech amerických a jako modelku ji má pod ochrannými křídly agentura NEXT Model Management. Mezi své modelkovské úspěchy může zařadit např. i reklamu pro kultovní značku American Apparel.

Na University of Southern California studuje ekonomii a psychologii, chce být módní návrhářkou a úspěšnou blogerkou, občas se věnuje stylingu a prý zatím úspěšně předstírá, že je i výtvarně nadaná :)

Na 1. díl s Jenny Lee Parry TADY, na 2. díl s Melody Meados TADY, na 3. díl s Rachel Yampolsky TADY a na 4. díl s Cailin Russo TADY.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál