autor:

Kolik jsou designéři ochotni zaplatit celebritám (a jejich stylistům) za jeden večer právě v jejich šatech?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kolik jsou designéři ochotni zaplatit celebritám (a jejich stylistům) za jeden večer právě v jejich šatech?

Před několika dny se na Vulture Festivalu odehrála velmi zajímavá diskuse se 4 holywoodskými stylisty (Brad Goreski, Jessica Paster, Erin Walsh a Brandon Maxwell), kteří byli, kromě jiného, dotázáni, na konkrétní částky, které jsou jim a celebritě, kterou oblékají, designéři ochotni zaplatit za to, že si na jeden večer obleču právě jejich šaty / šperky. K tomu, co si právě představujete, přidejte několik nul a bude to správné číslo.

Pro celebritu je to totiž až čtvrt milionu dolarů (asi 6 a čtvrt milionu korun) a stylistovi až 50 tisíc dolarů (asi 1 a čtvrt milionu). Díky několikavteřinovému objevení se a pózování na červeném koberci právě v jejich šatech / špercích se mohou značce až zmnohonásobit (půl)roční tržby.

Otázkou tak zůstává, jaký prostor zbývá pro začínající nebo ne tak bohaté značky, pro které je prostě čtvrt milionu dolarů příliš mnoho peněz...

Brad Goreski odpověděl, že po mladých, menších či začínajících značkách sáhne ve chvíli, kdy se narychlo objeví žádost o styling například na tentýž večer a vzhledem ke složitosti domluvy s některými luxusními značkami, je jednodušší oslovit někoho,  pro koho to není standart a udělá možné i nemožné, aby bylo na večer vše perfektní.

 

Brad Goreski s Naomi Campbell

Brad Goreski

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál