autor:

Kolekce Penelope a Monicy Cruz L´Agent pro značku Agent Provocateur

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
5
Kolekce Penelope a Monicy Cruz  L´Agent pro značku Agent Provocateur

Herečka Penelope Cruz a její sestra Monica nejsou na poli módy žádnými nováčky - v minulosti již spolupracovaly se značkou Mango a Loewe. Pro svůj podzimní debut navrhly celkem 128 kousků ultra sexy spodního a nočního prádla, které je, i podle kořenů a tradic značky, adresováno zlobivým a ještě zlobivějším holkám. Mezi použitými materiály vedou hedvábí, satén a samozřejmě nesmí chybět krajka.

Od počáteční fáze až do té finální byly Penelope i Monica plně zapojeny do kreativního procesu tvorby kolekce a tak jejich jména na visačkách nesmí chybět. Zatímco Monica tíhne k leopardímu potisku, Penelope miluje červenou barvu, takže ze 128 kousků si snad vyberou všechny zákaznice "to své".

 

  

Ve skvělém videu ke kampani, režírovaném samotnou Penelope, se objeví její manžel herec Javier Bardem a těhotná sestra Monica, modelka Irina Shayk a španělský herec Miguel Angel. 

VIDEO:

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


5 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist