autor:

Kendrick Lamar vzdává hold Comptonu v novém videu pro Reebok

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kendrick Lamar vzdává hold Comptonu v novém videu pro Reebok

Reebok se po celou dobu své existence pokouší překračovat hranice nemyslitelného a například kolaboracemi s osobnostmi ze světa hudby a módy už několik let propojuje jednotlivé součásti urban kultury. Teď do jeho ambasadorského programu přibývá nová, velmi významná osobnost z hudební branže, a tou je rapper Kendrick Lamar.

 

Kendrick Lamar 11

 

Reebok Classics a úspěšný tvůrce americké hiphopové scény se budou snažit svou kolaborací inspirovat a motivovat mladé lidi k tomu, aby ze sebe vydávali to nejlepší. A to skrze programy, co mají ukazovat alternativu k životu na ulici. Celý koncept představuje krátký film, který vznikl u příležitosti oznámení spolupráce:

 


„Reebok Classics má dlouhou historii práce s mladými lidmi v komunitě, díky které si mohou uvědomit, že jejich potenciál je nekonečný. Viděl jsem to a chtěl jsem se jednoduše stát její součástí, aby ty výsledky byly ještě produktivnější. Mladí lidé, kteří poslouchají moji hudbu, touží pro inspiraci. Je důležité, abych tuto zprávu nesl ve všem, v čem se angažuji," prohlásil Lamar.


Jak již bylo zmíněno, záměrem spolupráce bylo vytvoření krátkého filmu, jehož cílem je vzdát poctu mladým lidem v Kendrickově rodišti – v kalifornském Comptonu. Film byl natočen Anthonym Mandlerem v místech, která jsou pro Kendricka důležitá a vztahují se k jeho dospívání, jako je například jeho alma mater Centennial High School. Jako zvukový doprovod poslouží Kendrickův song „I AM" věnovaný bezprostředně Comptonu.

 

Kendrick 22

„Reebok Classics už spolupracoval s řadou hudebních umělců, ale spojit se s Kendrickem Lamarem pro nás znamená opravdu hodně. Jde o nový hlas a v rámci kolaborace s tímto rapperem plánujeme spuštění revolučních věcí," řekl Todd Grinsky, viceprezident značky Reebok Classics.

Ve snímku, který poprvé představil vzájemnou kolaboraci, se mimo jiné objevil zbrusu nový model bot Ventilator OG. Ty jdou do prodeje už 15. ledna příštího roku. Společný počin značky a hudebníka připadá na 25. výročí modelu, který si popularitu vydobyl už v 90. letech. V kolekci se objeví i jeden pár, který odkazuje právě na osobnost a styl života samotného rappera. Ten se v obchodech objeví o něco později, konkrétně v červnu 2015.

Více novinek ze světa Reeboku, včetně originálních příběhů a reportáží, které oscilují mezi streetem a tělocvičnou, najdete na adrese www.reeblok.cz

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál