autor:

Kdo navrhne limitovanou letní kolekci Topshop? Kendall a Kylie Jenner

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kdo navrhne limitovanou letní kolekci Topshop? Kendall a Kylie Jenner

Dominance klanu Karadashian / Jenner se každým týdnem zvětšuje. Poslední potvrzenou zprávou je, že devatenáctiletá Kendall Jenner a její sedmnáctiletá sestra Kylie navrhnou letní kolekci pro britský gigant Topshop.

Jejich fanouškovská základna činí jen na Instagramu neuvěřitelných 37 milionů lidí, takže je dopředu jasné, že ať bude oblečení vypadat jakkoli, své majitele si rozhodně najde. A to se (Topshopu) vyplatí.

 

 

Využívání profesionálních celebrit, které mají miliony obdivovatelů namísto modelek se v poslední době stalo velmi populární (viz. TENTO článek) a z pohledu značek není divu. Jde jim o zisk, který se tímto způsobem zvýší.

 

 

Kendall je "alespoň" modelka, kterou si oblíbil Karl Lagerfeld, Marc Jacobs nebo fotograf Steven Meisel...ale Kylie? O té se neví nic jiného, než že je sestra Kendall. A to je pro navrhování celé kolekce jedné z největších světových značek trochu málo, ne?

 

Fotografie: Instagram Kendall Jenner a Kylie Jenner

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál