autor:

Kdo je to Sneaker a proč pro něj vznikl tag #sneakerswould?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kdo je to Sneaker a proč pro něj vznikl tag #sneakerswould?

Legendární tenisky Converse většina z nás nenosí na honosné akce, večírky s dlouhými róbami nebo do divadla. Obouváme je, když víme nebo podvědomě tušíme, že bude zábava, dlouhá noc a možná i trochu nepořádek. Jak ten materiální, tak myšlenkový. Vybrat si mezi zážitky a nudou je jednoduché a věříme, že nikdo z vás by nevolil druhou možnost!

Zdemolovat auto na vrakovišti, houpat se na lustru v luxusním hotelu nebo si splnit celoživotní sen u bungee jumpingu, to jsou zážitky, které si budete pamatovat navždy a vyprávět po dvou skleničkách vína svým dětem/vnoučatům a nová kampaň Converse inspiruje, oslavuje a hlavně v podobném duchu provokuje.

Spontánnost má hlavní roli, takže už žádné upejpání, proč to či ono nejde! Otázka tedy zní: Tenisky nebo boty... Váhá snad ještě někdo?!

 

 

„Život by neměl být cestou do hrobu s cílem dorazit tam v atraktivním a dobře zachovalém těle, ale raději v oblaku kouře uhnout z hlavní, tělo opotřebovat, totálně vyčerpat a křičet: WOW! To byla jízda!“. To říká Hunter S. Thompson, vzpurný spisovatel, který se stal inspirací pro kampaň #sneakerswould.

 

Správný Sneaker je kluk/holka, které potají všichni obdivují a přáli by si být jako on/ona. Člověk vzpurný, mladý, kreativní, odvážný a který žije přítomným okamžikem. Odkládá ve vteřině veškeré zábrany a vrhá se po hlavě do neznáma - nebezpečného + neznámého.

Řídí se srdcem více než rozumem a rozhodně nedělá věci kvůli pozornosti ostatních... proč by to sakra dělal?! Je mu upřímně jedno, co si kdo myslí. Velká svoboda, které mnoho z nás nikdy nedosáhne.

 

Nejlepší večery a noci (bohužel ne rána) jsou ty, které jste absolutně neplánovali, kam jste se možná i nevhodně oblékli, kde jste nikoho neznali a netušili, jaký je program a jestli vlastně vůbec nějaký. Noci, které zpětně nedokážete popsat, ale víte, že jste se cítili jako na vrcholu světa a bavili jste se jako nikdy předtím.

Na svých teniskách vidíte, že se toho asi nedělo málo a z kapes se strachem v očích vyndaváte nejroztodivnější předměty, o jejichž původu toho moc nevíte. Ale to vůbec nevadí! Zásadní věci vám v paměti utkvěly - kraulování v davu na koncertu nově objevené kapely, lezení po stromech a zdech, seznámení s někým, o kom jste až druhý den zjistili, že je to místní rappová celebrita nebo snězení dvou porcí něčeho, o čem si přes den myslíte, že by to nemělo snad radši ani existovat atd.

Prostě večer a noc, kdy jste se konečně vrhli po hlavě do bazénu plného spontánnosti a bláznivých nápadů. Protože večery u vína s dobrým filmem nikomu vyprávět nebudete...

 

 

Jsi Sneaker nebo Shoe? V životě existují dvě cesty. Být v bezpečí a rozvážný nebo vnímat výzvy a riskovat. Odhoď zábrany a provokuj! #sneakerswould kampaň staví na Sneakers hrdinech ve spontánní kreativní akci.  Je to kampaň možností a my volíme dobrodružství!

 

 

Máš pocit, že mluvíme právě k Tobě? Je výše zmíněný popis správného „Sneakera“ něco, s čím každý den vstáváš i usínáš? Zapoj tvůrčího ducha jako tvář naší kampaně a zkus štěstí v soutěži. Úkolem je posílat spontánní fotografie, videa či slogany dokumentující tvoje životní okamžiky a bezprostřední situace.

Ukaž také svoje příběhy, originální kreace a momentky. Přidej ke svým spontánním fotografiím, videům či sloganům hashtag #sneakerswould a vyhraj balíček Converse s teniskami a vstupenkou na listopadový koncert v Converse zkušebně v rámci projektu Keep Prague Loud.

 

VIDEO

VIDEO 2

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál