autor:

Kde koupit Isabel Marant?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kde koupit Isabel Marant?

Kolem Isabel Marant se nyní točí mnoho zajímavého, proto jsme krátce sepsali to, co by vám nemělo uniknout v případě, že jste velkými fanoušky této značky.

Isabel Marant pro H&M

Kde koupit Isabel Marant? 1

Po úspěšných kolaboracích se jmény jako Karl Lagerfeld, Jimmy Choo, Marni nebo Mason Martin Margiela přichází švédský řetězec H&M s další hvězdnou spoluprací – Francouzka Isabel Marant pro něj navrhne kolekci, která bude k mání od 14. listopadu nejen ve dvousetpadesáti obchodech po celém světě, ale i na internetu. Bude zahrnovat jak dámskou, tak poprvé i pánskou kolekci oblečení a také doplňky, kterými je tato značka proslulá. Těšit se můžeme na bohémský styl, výšivky, třásně, sem tam trochu rokenrolu a zdůrazňované pánské linie i v kolekci navržené pro něžnější pohlaví. Isabel Marant je celosvětově uznávaná pro její velmi nositelné, stylové kousky a tvorba pro H&M jistě nebude výjimkou. Obléknout se hezky, pohodlně a zajímavě a přitom ve výsledku vypadat, že jste se o to vůbec nesnažili - to je ve zkratce filosofie její tvorby, která zatím velice dobře funguje.

 

Isabel Marant v Bohemicu

 

Kde koupit Isabel Marant? 2

Pokud se vám ale nechce čekat na masovou produkci v podání H&M, můžete si svůj jedinečný kousek od této značky koupit v České republice a na Slovensku už teď. Originální šperky od této značky nabízí totiž internetový obchod Bohemic.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál