autor:

Kanye West a jeho spolupráce s módním domem Maison Martin Margiela

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kanye West a jeho spolupráce s módním domem Maison Martin Margiela

Maison Martin Margiela je jedním z nejoblíbenějších modních návrhařů posledních let a není žádným tajemstvím, že Kanye West je také jeho velkým obdivovatelem. Objevil se v jeho teniskách, kabátu, kožených kalhotech a dokonce ho několikrát zmínil ve svých textech. Koncem minulého roku se West objevil i v jeho masce, proto nikoho nepřekvapí, že spolu zahájili spolupráci a dali dohromady kolekci pro Yeezus turné.

West v několika posledních rozhovorech napadal modní průmysl za to, že ho neberou příliš vážně a neuznávají jeho nápady a myšlenky. Mezi Westem a MMM vše proběhlo hladce a modní dům si Westovu spolupráci pochvaloval. Zejména jejich společný smysl pro detail, design a kvalitu. Spolupráce údajně začala tím, že si prošli celý MMM archiv, aby vytvořili něco, co bude odpovídat stylu MMM. Avšak pořád mysleli na to, že oblečení bude muset být přeměněno tak, aby jej West nosil na jevišti, např. army plášt vyroben z vintage bund a tašek.

 

Kayne West + MMM

 

Všechny výšivky, tkaniny, atd. musely být specialně posíleny, aby vydržely pohyb Westa na jevišti. Nejtěžší bylo údajně adaptovat šaty z roku 1900 v Bomber jacket. West byl velmi zapálený do tohoto projektu a přinesl spoustu vlastních nápadů, myšlenek a hlavně dostal volnější ruku. Jeden přispěl konstrukcí a originalitou MMM a druhý svými zkušenosti z jeviště.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál