autor:

Kampaň Bohemic jaro/léto 2014

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Kampaň Bohemic jaro/léto 2014

Jakmile se venku objeví první sluníčko, jehož paprsky nejen všechno osvětlí a zkrásní, ale i ohřejí, je ten správný čas na oblíbenou (nejen) holčičí aktivitu - vybírat kousky, které budou ideální na jarně-letní dny.

Aby bylo vybírání snazší a také abyste se inspirovali, co zrovna letí, nafotil Bohemic svou kampaň jaro/léto 2014. V čerstvě rozkvetlé Praze pózovala v krásných kouscích Cheap Monday a Eleven Paris skvělá Bára a pokud na fotkách nevidíte, že byla ve skutečnosti hrozná zima, byla práce fotografky i modelky evidentně odvedena dobře ;)

Od Cheap Monday potřebuje alespoň jeden ikonický kousek každý (správný fashionista), takže když zrovna probíhá soutěž (TADY) o poukázku v hodnotě 3 000 Kč na zboží této značky, byl by hřích se nezúčastnit. Od své peněženky očekávejte pokorné díky a od přátel, známých a možná i cizích lidí pochvalné komentáře na to, jak vám to sluší.

 

Bohemic 5

Džíny Second Skin Very Stretch Black

Krajková podprsenka Mini Hipster - růžová

Tílko Shamika

 

Náhrdelník Letter

Tričko Fantastic Mee Rule

 

Džíny Narrow Grey Acid

 

Džíny Narrow Grey Acid

Svetr Lalotte - bílý

 

Džíny Second Skin Very Stretch Black

Krajková podprsenka Mini Hipster - růžová

Tílko Shamika

Náramek Bracelet 

Fotografie: Luna

Modelka: Bára

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál