autor:

Jeremy Scott býval v Moschinu stážistou, nyní značku povede jako její kreativní ředitel

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Jeremy Scott býval v Moschinu stážistou, nyní značku povede jako její kreativní ředitel

Americký devětatřicetiletý návrhář z Los Angeles Jeremy Scott býval v minulosti u značky Moschino stážistou. Pracoval v jejich newyorském tiskovém oddělení a sbíral tak cenné rady a zkušenosti. 

Včera italský módní dům oznámil, že novým kreativním ředitelem bude právě on a první kolekci bude prezentovat na milánském týdnu módy v únoru 2014. Jmenováním právě jeho do vedoucí pozice si značka zachovává svoje DNA, které Jeremy Scott rozvine a svou extravagancí a nepředvídatelností možná ještě vyzdvihne.

Moschino, stejně jako on, mají smysl pro humor a nebojí se ho využít i v návrzích oblečení. Chce také přivést mladší publikum, protože fanoušci jeho značky jsou mladší než fanoušci módního domu Moschino. Pohádkový příběh o tom, kterak se ze stážisty stal kreativní ředitel, se alespoň v případě amerického návrháře opravdu naplnil.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál