autor:

Jak to vypadalo na PUMA ALIFE eventu ve Footshopu?

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Jak to vypadalo na PUMA ALIFE eventu ve Footshopu?

Před několika dny se v pražské prodejně Footshopu odehrál velkolepý event z příležitosti představení dlouho očekávané kolekce PUMA ALIFE, na kterém se objevilo kopec vzácných hostů, umělců a performerů.

Celý program se začal ještě za světla, kdy za doprovodu DJ Im Cyber ukazovali freerunneri z Urban Sense své dokonale zvládnuté skoky, Red Bull i Excelent tekly potokem a výsledek spolupráce německého brandu PUMA a newyorských streetwearových ALIFE si získal obdiv každého návštěvníka.

 

 

Později přišel na řadu koncert legendárního Jamese Colea, který nám všem doručil poctivou nestandardní show s průřezem své tvorby od dob Supercroo, přes Kapitána Lásku až po Johna Vegabomba.

 

 

Velký úspěch sklidil i Smilebox, který cvakl stovky fotek a tři s největším počtem lajků mohou získat buď celou kolekci PUMA ALIFE, nebo alespoň jednotlivé kousky z ní.

Užijte si tedy fotky od Kix a Kova, nezapomeň lajkovat fotky v Smilebox albu na Facebooku (TADY) a určitě si nenech ujít další eventy ve Footshopu (sledovat je můžete TADY).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál