autor:

H&M ohlásilo Alexandera Wanga jako další slavné jméno, které pro řetězec navrhne svoji kolekci

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
H&M ohlásilo Alexandera Wanga jako další slavné jméno, které pro řetězec navrhne svoji kolekci

Těsně před začátkem včerejší H&M launch party na kalifornském festivalu Coachella oznámil Alexander Wang, kreativní ředitel značky Balenciaga, že pro švédský řetězec navrhne kolekci se svým jménem. Bere tak své jméno do arény tzv. fast fashion a rozhodně zvedne laťku zase o něco výše.

Předchozími kolaboracemi (např. Isabel Marant, Marni, Maison Martin Margiela, Lanvin nebo Versace) H&M dokázalo, že ví, koho oslovit a kam své marketingové strategie zacílit. Není mnoho jmen, která bychom zde viděli raději.

Z krátkého videa, kterým návrhář tuto novinku ohlásil, se dá předpokládat, že kolekce se dostane do prodeje 6. listopadu 2014 a už teď je jasné, že je na co se těšit. Wangovy kousky jako "obyčejná" a přitom dokonalá bílá, černá, šedá trička se stávají základy šatníku mnoha a mnoha módyznalých žen a možná že se v dostupnější verzi dozvíme na vlastní kůži proč.

 

A. Wang + HM

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál