autor:

Fashion Cool's - Módní doplňky bez cenzury

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Fashion Cool's - Módní doplňky bez cenzury

Věčně opakovaná fráze, že dokonalý vzhled závisí na detailech, je pravdivá. Jak tomu ale je, když na místo onoho detailu vstoupí doplňky, které můžou i zlehka šokovat? Níže je výčet několika nejzajímavějších super vychytávek, které se objevily v nedávné době.

plot-600

Golden lips

Výrazná rtěnka je chic? A co takhle rovnou plát zlatého kovu od designérky Hollie Bonneville namísto vyšpulených rtíků?

Abby Lee Kershaw I-D Magazine, fotograf: David Bailey

modni doplnky 1

sediva-cara

Death Roll

Věčné pátrání po dokonalém obalu na váš iPhone je u konce. Růžová, černá nebo puntíkatá guma nasunutá na tento mobilní telefon už nikoho z míry nevyvede. "Death Roll" je tím nejvíc cool obalem na iPhone, i když se na první pohled může zdát, že jde o středověkou zbraň.

Designer: Valerie Killeen

modni doplnky 2

sediva-cara

Mega Bootie

„Boty? Nuda. Prošla jsem snad všechny obchody a nikde nic nemají.” Tahle hláška je velmi pravděpodobná při návratu z víkendového shoppingu s kamarádkou. Pocit z neůspěšného nákupu můžou změnit Haus of Price MEGA BOOTIE, které nad všemi barevnými tkaničkami, zářivými podrážkami a naleštěnou kůží září z velké výšky! Barevný svět na nohou!

Haus of Price MEGA BOOTIE

modni doplnky 3

sediva-cara

Michael Kors

Kašmírový svetr od Michaela Korse směle nahradí jakoukoliv reflexní vestu, která je nyní povinnou výbavou veškerých motorových vozidel. Zahřeje, ochrání a navíc skvěle vypadá; dokonalá koupě!

Kašmírový svetr Michael Kors

modni doplnky 4

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist