autor:

Fashion bazar "Clothing Market No.1"

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Fashion bazar "Clothing Market No.1"

Již 4.května 2014 od dvanácti do půl osmé v kavárně Krásný Ztráty (Náprstkova 10, Praha 1) se můžete těšit na nový bazárek, kde najdete nejen krásné kousky oblečení, doplňky, kabelky a boty za přiměřené ceny, ale užijete si i doprovodný program.

Každý se má možnost zúčastnit poradenství líčení ve speciálním make-up koutku, kde Vás světem líčidel provedou profesionální vizážisté z Make-Up Institutu. Dokonalý make-up si můžete nechat vyfotit od profesionální fotografky Luny Torr.

 

 

Dále pro Vás bude připraven Cutting koutek, kde si budete moci nechat inovovat svá stará trička, která si buď můžete přinést nebo zakoupit u nás. V nabídce budou taktéž hotové kousky. Během bazárku se můžete stavit v koutku ´Školy oděvní tvorby a marketingu´ a dozvědět se více o kurzech, které škola nabízí. Vybere si zde každý milovník módy.

 

 

Jelikož Clothing Market No.1 myslí i na charitu, speciálním hostem celé akce bude charitativní spolek Wakitaka, jejímž cílem je podpora dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě.

 

 

Tým kavárny Krásný Ztráty pro tuto událost vytvořil speciální drink, který budete mít možnost ochutnat pouze v rámci této akce. O fotoreport z akce se postará Alan Homolka.

 

Prodejci se zánovním oblečení budouvizážistky, stylistky, redaktorky časopisu, také návrhářky a budeme tam mít sekci nového oblečeni třeba z přehlídek nebo přímo od návrhářek z obchodu. Monika Zahradníková - Fashion designér exkluzivně jen na Clothing Marketu.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál