autor:

Druhý ročník Simply for Simple vyzval studenty Vysoké školy uměleckoprůmyslové

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Druhý ročník Simply for Simple vyzval studenty Vysoké školy uměleckoprůmyslové

Simply for Simple hl

sediva-cara

Talent, nápaditost a píle. Druhý ročník výjimečného projektu „Simply for Simple“ ocenil budoucí módní návrháře. Projekt „Simply for Simple“ vyzval již podruhé studenty Ateliéru designu oděvu a obuvi Vysoké školy uměleckoprůmyslové v rámci semestrální práce k vytvoření modelů inspirovaných zákazník a módou concept storu Simple. Pětice nejlepších modelů bude k vidění na prestižní adrese v Pařížské ulici 20 a bude tak sdílet prostor s modely návrhářů zvučných světových jmen.

lomena cara horni
„Projekt loni vzbudil velký zájem, a tak jsme nemohli než vyhlásit soutěž letos znovu.
Jednak dává hlubší smysl naší práci, ale především povzbuzuje snahu mladých talentů
a inspiruje je k tvorbě měřitelné se světovou špičkou,“
říká Lukáš Loskot, kreativní ředitel butiku Simple.

lomena cara spodni

 

Podle Liběny Rochové projekt umožňuje studentům zažít, jaké to je být v pozici hotového návrháře: „Studenti pracují na zadání, kdy musí skloubit svou myšlenku s reálným světem módy,“ pochvaluje si. Studentské práce posoudila šestičlenná porota ve složení šéfredaktorka časopisu Elle Andrea Běhounková, módní stylistka Jana Kapounová, majitelka společnosti Carollinum a butiku Simple Tamara Kotvalová, ředitel české pobočky Elite Model Management Saša Jány a kreativní ředitel Simple Lukáš Loskot. Čestným hostem poroty byla letos topmodelka Karolína Kurková, která se o módu a tvorbu mladých talentů dlouhodobě zajímá.

Vítězný model od nadané studentky 3. ročníku, Karolíny Juříkové, zaujal porotu nejen svým provedením, ale také koncepcí vycházející z krejčovského zpracování halenky studentčiny prababičky. Kromě příležitosti vystavit svůj model v Simple a vejít v povědomí veřejnosti, převzala vítězka z rukou prof. ak. arch. Jindřicha Smetany, rektora VŠUP, atraktivní cenu - letenku do Paříže, kde v rámci podzimního týdne módy zhlédne přehlídku jedné z prestižních značek zastoupené butikem Simple. Talent, nápaditost i cit pro zákazníka můžete obdivovat na modelech pěti finalistů soutěže, které budou do 31. března 2012 vystaveny v butiku Simple.

sediva-cara

Fotografie modelů všech pěti finalistů,
které budou do 31. března vystaveny
v pražském Simple concept storu.

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál