autor:

Díla Andyho Warhola můžeš koupit hned teď

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Díla Andyho Warhola můžeš koupit hned teď

Andy Warhol je americký umělec narozený Pittsburghu v USA se slovenskými kořeny, který se proslavil zejména díky neskutečně nadčasovému uměleckému hnutí pop-art.

V Americe s ním začal a zpopularizoval ho do obrovské míry, vedl kultovní kapelu The Velvet Underground na čele s Lou Reedem, založil The Factory, svého času zásadní místo pro umělce, hollywoodské hvězdy a jakýchsi "alternativních" lidí.

Zajímá Tě ale jak je možné, že si můžeš dnes znovu koupit jeho díla? Je to proto, že americká firma Converse navrhla kolekci tenisek potištěných Andyho snad nejvýznamnějším dílem - Campbell 's Soup.

Pokud tedy chceš nosit jedno z nejzásadnějších uměleckých děl přímo na nohou, kupuj to ve Footshopu - tam najdeš vysoké Converse CT Hi Andy Warhol nebo nízké Converse CT70 OX Andy Warhol.

 

Vysoké Converse CT Hi Andy Warhol

 

Nízké Converse CT70 OX Andy Warhol

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál