autor:

David Beckham for H&M: spoďáry jako každé jiné

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
2
David Beckham for H&M: spoďáry jako každé jiné

David Beckham for H&M: spoďáry jako každé jiné hl

sediva-cara

Znáte to – z párty nesmíte odejít příliš brzy, aby se vědělo, že jste tam byli, ale zároveň nesmíte být mezi posledními vytrvalci, kteří v lepším případě tančí na stole, v horším pod ním zvracejí. Chce to prostě vědět, kdy odejít. Jedině tak si totiž zachováte tvář.

Nečtu bulvár, a proto nemám potuchy, po kolika minutách se z noblesních večírků poroučí Ken a Barbie, tedy Dave a Viki Beckhamovi, ale i bez toho mohu směle prohlásit, že ani jeden z nich neví, kdy je na čase vyklidit bitevní pole a dát prostor novým, neokoukaným a kreativním jedincům, kteří, na rozdíl od nich, mají světu co nového nabídnout.

Sledovat totiž aktivity Beckhamových je jako pouštět si jednu videokazetu neustále dokola, případně si týden vařit čaj z jednoho a téhož pytlíku. Obraz bledne, chuť se ztrácí a někdejší potěšení z výjimečného prožitku je nenávratně pryč. A přesně tak je to u „nové“ kolekce spodního prádla Davida Beckhama pro H&M.

Nemohu si pomoct, ale mám pocit déjà vu. Opět na propagačních fotografiích vidím Davidův rádoby cool účes, nahé tělo (pravda, rozdíl je v tom, že jeho bříško od dob minulých mírně nakynulo), kýčovitá tetování, drsňácký pohled do objektivu a bramboru ve spoďárech. Nic nového. Jen místo loga Armani je na boxerkách štítek H&M.

ram-horni

Nahé tělo, kýčovitá tetování, drsňácký pohled do objektivu
a brambora ve spoďárech.

rám dolní

Nevím jak vy, ale já radši pocit jamais vu, čaj z nového pytlíku a premiéry filmů. Tyto vykrádačky sama sebe mě prostě neberou. Proto se nezlobte, že mě 2. února 2012, kdy jde tato kolekce spodního a jiného prádla do prodeje, neuvidíte ani v jedné z 1 800 prodejen, kde bude k mání. Ale můžeme si dát sraz kdekoli jinde, platí?

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


2 komentáře

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist