autor:

Converse: "Je Ti teplo, děvče?"

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Converse: "Je Ti teplo, děvče?"

Kdo se chce i v zimě nadnášet, sledovat za sebou útlé stopy na zasněžených chodnících a přitom se hřát v teple, ať zkusí Chuck Taylor All Star Dainty Winterized. Kdo má „vyšší“ ambice, které míří do jiných nadmořských výšin nebo k udržení podrážek při zemi, těm patří Chuck Taylor All Star Climber. Teplo a pohodlí „až“ na prvním místě. 

 

 

Nová kolekce pro ženy Chuck Taylor All Star Dainty Winterized nabízí příjemně lehké zimní tenisky. Proti zimě ochrání semiš lemovaný kožíškem kolem lýtek. Nepříjemný chlad a sníh tak nemají šanci. Tenisky jsou dostupné v neutrálních tónech, které skvěle sekundují výrazným barevným kreacím.

 

 

Chystáte se s partou na výlet do hor? Štve vás, když kloužete na zledovatělých chodnících? Chuck Taylor All Star Climber s vroubkovanou podrážkou zajistí stabilitu nohy, abyste už nemuseli líbat zem. Do prodeje přichází ve vysokém provedení v černé a šedé barvě.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál