autor:

Conscious Exclusive at H&M: Všechny trendy odrážejí styl v duchu udržitelného rozvoje

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Conscious Exclusive at H&M: Všechny trendy odrážejí styl v duchu udržitelného rozvoje

Pojem ´udržitelná móda´ jste v poslední době mohli zaslechnout z mnoha koutů - psalo se o ní v magazínech, řešili ji módní blogeři, ale také mnohá globální zpravodajství, která se snaží zvýšit povědomí o této problematice a poslat do světa zprávu, že šetrnost k přírodě je v dnešní době velmi důležitá.  

Dbát na kvalitu životního prostředí užíváním vhodných surovin a výrobních procesů se snaží i značka H&M a právě kolekce Conscious Exclusive je toho perfektním příkladem.

 

 

Jádrem nové kolekce Conscious Exclusive na jaro 2015 jsou šaty a řemeslné potisky z udržitelnějších materiálů, jimž vévodí ostrý a elegantní look. Z jednotlivých modelů vyzařují globální vlivy od japonského řasení po africké ozdoby. Všechny modely se vyznačují módním nábojem. 

Novinkou kolekce Conscious Exclusive jsou recyklované flitry a korálky, a více než kdykoliv předtím se tak nese v duchu udržitelného rozvoje. Kolekce se bude prodávat od 16. dubna ve zhruba 200 obchodech H&M po celém světě a online.

 

V Česku bude kolekce Conscious Exclusive k dispozici

v pražském obchodě Na Příkopě.

 

 

Různorodost nápadů nové kolekce Conscious Exclusive se mi moc líbí. Každý z modelů se vyznačuje vlastní, individuální elegancí a jejich potisky jsou výjimečné,“ říká Ann-Sofie Johansson, vedoucí návrhářka H&M pro New Development.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál