autor:

Christopher Bailey oslovil pro podzimní kampaň Burberry celkem 12 nových tváří, i ze světa hudby a filmu

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Christopher Bailey oslovil pro podzimní kampaň Burberry celkem 12 nových tváří, i ze světa hudby a filmu

Christopher Bailey, kreativní ředitel britské značky Burberry, se rozhodl pro podzimní kampaň sáhnout do prozatím neprozkoumaných vod a oslovil celkem 12 nových tváří, ať už ze světa modelingu, filmu nebo hudby. V londýnských ulicích a (nejen) v tolik známých a tradičních Burberry trenčkotech je nafotila legenda módní fotografie, Mario Testino a také vznikl krátký film, který si pusťte níže.

Vyvolenými jsou: Ella Richards (vnučka Keitha Richardse), herečka Holliday Grainger, herečka/modelka Amber Anderson, herečka z filmu Fast & Furious 6, Clara Paget a modelka Florence Kosky, zpěvák Tom Odell, Harry Treadaway, modelové Jackson Hale a Oscar Tuttiet, Oscar Robertson a Ranald McDonald z kapely Hidden Charms a  frontman z kapely Yak, Oliver Burslem.

 

Fotografie: Mario Testino

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál