autor:

CHATTY představuje kolekci "Protected Landscape" a kampaň s modelkou a violoncellistkou Terezií Kovalovou

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
CHATTY představuje kolekci "Protected Landscape" a kampaň s modelkou a violoncellistkou Terezií Kovalovou

Kolekce Protected Landscape, kterou CHATTY uvedly na berlínském a pražském fashion weeku, našla inspiraci v křehkosti přírody, která nás ve své každodennosti obklopuje. V nekonečných mutacích v mikrobiologii, sloučení a prolínání světů a stylů. Autorky se snažily hledat odpovědi na otázky kým dnes jsme a zda ještě stále žijeme v souladu s přírodou nebo se z nás staly syntetické bytosti.

Matěj Třešňák tentokrát pojal novou kampaň pro značku CHATTY jako experiment. Focena je přes průhledné plochy, které odráží světlo a vznikají tak různé optické vrstvy a klamy. Tváří kampaně se stala modelka a violoncellistka Terezie Kovalová.

„S Terezií jsme spolupracovaly poprvé a okamžitě jsme si jí zamilovaly. Hledaly jsme přesně takovou tvář jako je ona - ke kolekci skvěle ladí a to, že je nejen modelka, ale současně i respektovaná hudebnice, je dokonalým bonusem“, říká jedna z autorek, Radka Sirková.

 

Fotografie: Matěj Třešňák

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál