autor:

CHATTY: Kampaní od Petra Jandery prostupuje hravost a nespoutanost

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
CHATTY: Kampaní od Petra Jandery prostupuje hravost a nespoutanost

Poslední kampaň značky CHATTY ke kolekci na jaro/léto 2014 nafotil Petr Jandera. Kromě Vandy z Clique Models, která během focení vystřídala několik stěžejních outfitů z kolekce CHATTY SS14, se v kampani objevují i jedni z aktuálně nejobsazovanějších českých modelů, Šimon Kotyk a Robin Barnet v džínech z linie CHATTY Denim.

Kolekce na sezónu jaro/léto 2014 našla inspiraci v díle francouzského komiksového malíře 20. století Jeana Giruada tvořícího pod pseudonymem Moebius, především v jeho knize komiksů Arzach. Ta vypráví příběh bojovníka putujícího surrealistickou fantastickou krajinou, jež je mixem fantasy a futurismu.

„Focení poslední kampaně bylo v podstatě anarchií fotografa, modelky i modelů, což jsme chtěly. Představovaly jsme si přesně tak nespoutané fotky, jaké nakonec vznikly“, komentuje kampaň jedna z návrhářek značky CHATTY, Radka Sirková.

 

 

Inspirace komiksem je patrná i v pojetí kampaně, kterou prostupuje křehkost, moudrost a nadhled hlavní hrdinky doprovázené na pouti dvěma bojovníky.

 

 

Kampaň oficiálně startuje i linii CHATTY Denim. Návrhářský tandem CHATTY se zapsal do povědomí jako ojedinělý tvůrčí koncept postavený na pečlivě propracovaných návrzích zakázkových džínů, který nemá v Evropě obdoby.

Džíny z návrhářské dílny v Haštalské uliciv Praze jsou synonymem pro nadčasovost, progresivní sřihové zpracování a exklusivní materiály. Každý kus od CHATTY je unikát.

 

Fotografie: Petr Jandera

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál