autor:

Chanel Cruise 2012 + film The Tale of a Fairy od Karla Lagerfelda

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Chanel Cruise 2012 + film The Tale of a Fairy od Karla Lagerfelda

Chanel Cruise 2012

Karl Lagerfeld je v poslední době kormidelníkem mnoha zajímavých projektů, jeho tvůrčí energie je neutuchající, a tak tu máme další z jeho počinů. Krátký film The Tale of a Fairy, který byl představený v souvislosti s odhalením kolekce Chanel Cruise 2012. Karl Lagerfeld se přesunul na jih Francie, kde těsně před západem slunce v hotelu Cap-Eden-Roc zveřejnil kolekci Chanel Cruise 2012 společně s 30-minutovým filmem The Tale of a Fairy. Hosté byli uvelebeni na modrobílých plážových sedátkách, což dodávalo celé show mimořádný feeling, prohlédnout novou kolekci si tak mohli s patřičným pohodlím a navíc velmi stylově.

Podívat se můžete na krátký trailer filmu The Tale of a Fairy, ve kterém se mihne polonahá modelka Freja Beha a facku dostane zpívající model Baptiste Giabiconi.

ram-horni

sediva-cara

Na fotografiích módní show Chanel Cruise 2011/2012

predel

Galerie neobsahuje obrázky.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál