autor:

Česká značka Marshal Apparel přichází se skvělou tříbarevnou kolekcí "Teamless"

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Česká značka Marshal Apparel přichází se skvělou tříbarevnou kolekcí "Teamless"

Půlroční odmlka neznamenala pro českou značku Marshal Apparel nic jiného než precizní přípravu nové kolekce, která nese název "Teamless". V módním světě se kolekce tradičně prezentují s půlročním předstihem, ale autoři MA tvrdí, že vypuštění nové kolekce paralelně s jejím oficiálním oznámením je tím skutečným klíčem k nadčasovosti šatníku.

Na skvělou kampaň z minulého roku, ke které pozvali světoznámého modela Shauna Rosse, se podívejte TADY.

 


 

Velmi osobní přístup ke každému kousku je u Marshal Apparel ne výjimkou, ale standartem a každé tričko projde rukama designérů v každé mezifázi výroby, z čehož je jasné kolik energie a času je věnováno kontrole kvality.

S kvantitou je to podobné jako u minulé kolekce – většina produktů má od každé velikosti vyrobeno pouze pět kusů a značka tak pokračuje v tradici limitované výjimečnosti. Každý model je navíc opatřen unikátní číselnou řadou a stejně jako na podzim první kolekce, i Teamless bude po vyprodání skladu pryč definitivně.

 

 

Prodloužené střihy všech modelů jsou poznávcím znamením a počítat můžete i se sérií snapbacků, kulichů, spodního prádla a dalšími zcela novými doplňkovými produkty. Unikem kolekce jsou jednodílné a dvoudílné neoprenové dámské plavky.

 

 

Zbytek oblečení si nebere žádné servítky s gender stereotypy a je určen pro obě pohlaví, tentokrát v rozšířené škále velikostí. Všudypřítomná “barvoslepost” konceptu je tuto sezónu doplněna o výrazně červenou barvu.

 

 

A samotný název Teamless ? Z kempu stojícího za MA vychází jasně znějící definice jistého odporu k začlenení se do týmu, která potažmo působí i jako jistá metaforická paralela na český módní svět, či společnost jako takovou.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál