autor:

Cara Delevingne představuje novou módní značku Cécile

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Cara Delevingne představuje novou módní značku Cécile


Nově vzniknuvší módní značka Cécile si vybrala jednu z nepopulárnějších modelek dneška, Caru Delevingne, aby ji představila módnímu světu. Neměla s tím mnoho práce a Cécile se stala tématem mnoha zasvěcenců. Už na pařížském fashionweeku se diskutovalo o tom, kdo stojí za novou značkou z Londýna. A právě v Paříži značka zatím zabodovala nejvíc. Postarala se o to i Cara, která byla vybrána, aby značku prezentovala. Měla to lehké, podle designérů je totiž ideální nositelka jejich triček s potisky, neboť Cécile je určená pro všechny ženy a dívky, kterým neschází důvtip, temperament a osobitost.

Značka vznikla z potřeby po perfektním tričku, které by se dalo nosti pod bundou Céline, nebo jen tak s mikinou a jeansy. I přes důraz na kvalitní materiály a potisky se tvůrci brandu snaží udržet značku cenově dostupnou. Designéři se snaží zůstat v anonymitě, aby se publikum mohlo soustředit pouze na kolekce, my však už víme, že za Cécile stojí designérka Athena Procopiou.

Cara Delevingne představuje nvou módní značku Cécile_1


A co od Cécile čekat do budoucna? Nyní se zaměřuje na divoké zvířecími vzory, velké puntíky, vlajky ve větru, filmové titulky a vizuály obrazů japonské umělkyně Yayoi Kusama. Ale jak bude kolekce vypadat další rok, to prý záleží jen na momentální náladě tvůrců.

Aktuální kolekci oblečení Cécile jaro/léto 2013 u nás prodává Bohemic.

 

Cécile lookbook A/W 2013-2014
fotografie: © Cécile

 

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál