autor:

Cara Delevingne je tváří britského Topshopu a my máme snímky z kampaně i video z focení

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Cara Delevingne je tváří britského Topshopu a my máme snímky z kampaně i video z focení

Jedenadvacetiletá Cara Delevingne stihla nafotit tento rok už 5 kampaní velkých jmen - Chanel, Burberry, Mulberry, YSL Beauty a Balmain. V té poslední, pro ikonickou britskou značku Topshop, která Británii přímo definuje a nelze tam při návštěvě spojeného království nezajít, je pravděpodobně ta největší a nejzásadnější.

Poprvé se také v kampani značky Topshop objevuje modelka sama, což se nikdy dříve nestalo. Na focení byl zapůjčen jako jedna z rekvizit králíček, nyní už pojmenovaný Cecile, kterého si Cara natolik zamilovala, že si ho prostě odnesla s sebou domů. Caru prostě buď zbožňujete a nebo ne, a my jsme rozhodně v první skupině :)

Skvělé video pod fotkami jen dokazuje, jak nevážně sama sebe bere a že se s ní tým nenudil pravděpodobně ani jednu jedinou vteřinu.

Že Cara umí i zpívat se můžete přesvědčit TADY a TADY, na selekci fotek jejích nejlepších grimas se podívejte ZDE, proč je mezi 10 nejlépe oblékanými modelkami se podívejte TADY, na její hříšně svůdný striptýz TADY, jak jí to sluší v kampani Mulberry TADY, TADY a TADY nebo v kampani prádla La Perla.

 

Fotila: Alasdair McLellan

 

VIDEO

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál