autor:

Cara Delevingne je doslova ženou mnoha tváří (a grimas)

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Cara Delevingne je doslova ženou mnoha tváří (a grimas)

Mladou hvězdu světového modelingu, Britku Cara Delevingne, asi netřeba představovat. O modelkách se všeobecně přemýšlí jako o nijak charakterních a už vůbec ne vtipných bytostech, jejichž práce je bez výjimky záviděníhodná a skvěle placená, když vezmete v úvahu poměr její náročnosti a odměny. Na mole se přímo vyžaduje "žádný výraz", na fotografiích v editorialech často také a když některá z modelek zatouží po herecké kariéře, většinou je to špatné a nebo méně špatné.

Cara Delevingne by ale mohla být právě tou výjimkou potrvzující pravidlo. Již od raného dětství ji bavilo předvádět se a po herectví pokukuje už velmi dlouho. Jestli v rolích, které jí její dosavadní modelingová kariéra přinesla, využije svůj nekonečný arzenál obličejových grimas, to se nechme překvapit.

Každopádně Cara dokazuje, že ne všechny modelky jsou bezduchá stvoření, která měla jen náhodou štěstí v genetické loterii. A to se nám líbí! :)

 

Cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál