autor:

Bohyně nenuceného francouzského stylu, Caroline de Maigret, pózovala v pařížských ulicích pro lookbook Equipment

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Bohyně nenuceného francouzského stylu, Caroline de Maigret, pózovala v pařížských ulicích pro lookbook Equipment

 

O úžasném nenuceném stylu Pařížanek toho bylo napsáno již mnoho a proto vás chceme jen informovat, že Caroline de Maigret (podívejte se na skvělé video TADY, kde v 10 tipech radí, jak se chovat jako pravá Pařížanka), modelka, stylistka a hudební producentka, kterou milují street style fotografové (a my) a jejíž styl je kopírovaný po celém světě, protože na ní i ty nejjednodušší kousky vypadají jako kdyby na ní právě dvě hodiny pracoval tým stylistů, kadeřníků a make-up artistů, se stala hvězdou podzimního lookbooku značky Equipment.

S fotografem Bertrandem Le Pluardem se procházeli pařížskými ulicemi, zavítali i do jejího vlastního domova a vznikla fotostory, od které by se měly ostatní značky učit. Ne vždy je totiž zárukou úspěchu nízký věk a perfektní míry.

Na předchozí kampaň z dílny Equipment, s modelkou Dariou Werbowy, se podívejte TADY.

 

Fotografie: Bertrand Le Pluard

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál