autor:

Anna Dello Russo navrhne kolekci doplňků pro H&M

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Anna Dello Russo navrhne kolekci doplňků pro H&M

Anna Dello Russo navrhne kolekci doplňků pro H&M hl

sediva-cara

H&M ohlásila exkluzivní spolupráci s módní ikonou, legendární Annou Dello Russo, která pracuje jako Fashion Director. Anna Dello Russo, idol blogerů, jejíž nádherné outfity jsou neustále objektem módních fotografů a šíří se globálně na webu, prokázala při tvorbě mimořádné kolekce doplňků pro H&M svůj jedinečný smysl pro styl. Její doplňky jsou nestydatě okázalé, rozkošné a hravé a celá škála vyjadřuje zálibu Anny Dello Russo ve zdobení. Kolekce  bude k dostání asi ve 140 obchodech po celém světě a online od 4. října 2012, kdy bude vrcholit globální čtyřtýdenní módní turné. Kolekce zahrnuje bižuterii, sluneční brýle, boty, tašky a také cestovní zavazadlo a přináší zákazníkům H&M jedinečnost za dostupnou cenu.

„Z této spolupráce jsem nadšená. Vůbec poprvé se u H&M Fashion Director angažuje ve speciálním projektu. Svědčí to o významné evoluci v módní branži. Cítím rozechvění a zároveň pokoru, že jsem byla vybraná, abych projekt vedla. Chtěla jsem vytvořit vybrané doplňky, které jinde nenajdete. Jako stylistka dobře vím, jak jsou doplňky nezbytné. Dodávají každému outfitu osobní dotek. Tyto kousky každého pobaví a dovedou proměnit všední den ve fantastický den plný módy,” říká Anna Dello Russo.

 

Anna Dello Russo navrhne kolekci doplňků pro H&M 1

„Je naprosto úžasné, že jsme Annu Dello Russo získali pro tento projekt, který se naprosto liší od všeho, co jsme dělali dříve. Anna má fantastické oko pro módu, výrazný osobitý vkus, a navíc je skutečnou módní ikonou. Vytvořila extravagantní škálu doplňků, které musí nadchnout zákazníky H&M i každého skutečného milovníka módy. Kolekce je oslavou výstřednosti, fantazie a zdobnosti,“ říká Margareta van den Bosch, kreativní konzultantka H&M.

Anna Dello Russo, kterou fotograf Helmut Newton popsal známými slovy jako „módní fanatičku“, je v současné době jednou z hnacích sil módní branže. Má jedinečný cit pro styling. Výrazně ovlivnila způsob, jakým se dnes na módu díváme, prostřednictvím své průkopnické práce pro časopis Vogue Italia, kde působila více než dvanáct let jako módní editorka a spolupracovala s takovými fotografy, jako je Helmut Newton, Michel Comte a Walter Chin, a později jako šéfredaktorka L’Uomo Vogue. V současné době zastává pozici Fashion Director at Large a kreativní konzultantky v časopise Vogue Japan. Dello Russo je miláčkem módních blogerů, které vždy ráda potěší svými extravagantními modely a nespočetnými proměnami outfitů během světových týdnů módy.

sediva-cara

Další informace o Anně Dello Russo.

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál