autor:

Angelo Van Mol jaro/léto 2012

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Angelo Van Mol jaro/léto 2012

Angelo Van Mol jaro/léto 2012 hl

sediva-cara

Angelo Van Mol je vycházející hvězdou v oblasti pánské módy. Tento začínající návrhář, který teprve před rokem dostudoval Královskou akademii výtvarného umění v Antverpách, nedávno představil svojí novou kolekci jaro/léto 2012. Dá se říci, že vyplňuje prázdný prostor na trhu, který je českými muži často kritizován, tedy “něco mezi sportem a elegancí, aby to bylo pohodlné, a aby to vypadalo dobře”. Angelo Van Mol poskytuje reakci na tento věčný požadavek.

Jeho linie je tvořena výhradně z kvalitních materiálů. Ty, jež jsou použity na kabátech, nápadně evokují vzhled neoprenu. Tento prvek v kombinaci s luxusním vzhledem látky totiž vytváří velmi zajímavý kontrast, který ještě více umocňuje použití elegantních, běžných lištových kapes. Kromě plášťů kolekce obsahuje i modely sak, kalhot, košilí, vest a navíc k velké radosti všech milovníků neotřelé pánské módy – několik zajímavých typů bot. Kromě materiálů si Van Mol hraje i s detaily. Důkazem toho je například použití patentů namísto dnes oblíbených cvočků.

Angelo sám prohlašuje, že jedna z klíčových vlastností jeho modelů je kombinace luxusního elegantního vzhledu se sportovním. Po shlédnutí jeho kolekce musíte uznat, že to jde.

sediva-cara

Angelo Van Mol jaro/léto 2012
fotografie: Zeb Daemen

sediva-cara

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist