autor:

Americký rapper Kanye West představil svojí kolekci jaro/léto 2012 na Paris fashion weeku!

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
6
Americký rapper Kanye West představil svojí kolekci jaro/léto 2012 na Paris fashion weeku!

Kanye West  jaro/léto 2012 na Paris fashion weeku! hl

sediva-cara

Že se celebrity vrhají do módního průmyslu, není žádná novinka. Jejich řady rozšířil známý americký rapper Kanye West, který svou kolekci představil během fashion weeku v Paříži. Dalo by se říct, že to bylo jen otázkou času, než se Kanye dá na tvorbu vlastní linie ready-to-wear, bylo to jeho přáním již velmi dlouhou dobu.

 

ka

Otázek Westova kolekce vyvolává hned několik. Určitá skupina lidí bude nejspíš vždy pochybovat, jestli modely vytvořil skutečně on. Objevily se fotografie, na nichž rapper nakupuje látky a zipy, ale také například fakt, že West konzultoval své modely s Louise Wilson, profesorkou londýnské školy módní tvorby Central Saint Martins. Do jaké míry ke konečnému tvaru kolekce přispěla, to zůstává tajemstvím. Na druhou stranu je kolekce i výsledkem Kanyeho mnohaletého vzdělávání u módních domů Fendi a Louis Vuitton, stejně jako sledováním nejlepších módních show z předních řad.

O většině Westových looků by se dalo říct, že jsou sexy, upnuté a vyzývavé. Množství kůže a kožešin v jarní kolekci je diskutabilní. Objevilo se dokonce označení „mini Balmain“. Na různých diskuzních fórech však vznikají i spekulace, jak toto Francie, známá svou hrdostí na tradiční módní dědictví, mohla dovolit. Americká celebrita předvádí svou kolekci jen tak z ničeho nic, na nejváženější události módního průmyslu?

sediva-cara

Kanye West jaro/léto 2012, Paris fashion week fashion show

sediva-cara

Zřejmě každého napadne „Proč?“. Je opravdu nezbytné, aby herci, zpěváci a ženy, které si vzaly vlivné muže, zakládaly vlastní módní kolekce? Není móda mimo jiné řemeslem, které by měl správný návrhář ovládat, než nastoupí vlastní cestu?... I když se v tomto případě neodehrál zázrak typu Victoria Beckham, která svojí módu dokázala velmi dobře obhájit, je nutné říct, že Westova kolekce není úplným šlápnutím mimo. A Francie se zřejmě rozhodla vyjít vstříc novým zítřkům.

lomena cara horni

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


6 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat

  • Pro módní blogery je trendem například vyrobená kabelka s nápisem "KARL WHO?", potom dejme tomu třeba Starbucks a nějaké ty koblížky. A zpěváci, herci, ženy vlivných mužů, jak bylo již řečeno nahoře to je stejné - také nějaký trend.

      0   0 Nahlásit X Odpovědět
  • ...měl by se věnovat tomu co umí a ne se s*** do ready to wear

      0   0 Nahlásit X Odpovědět

Čti dál

TOPlist