autor:

6 500 liber denně vydělala britská modelka Cara Delevingne v roce 2013

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
6 500 liber denně vydělala britská modelka Cara Delevingne v roce 2013

Slavný výrok, že "za méně než 10 tisíc dolarů denně ani nevstane z postele" řekla před lety supermodelka Linda Evangelista. Cara Delevingne se sice prozatím v takových částkách nepohybuje, brzy by tomu ale tak mohlo být. Její denní výdělek totiž v roce 2013 činil 6 500 liber/den (přibližně 228 tisíc korun) a celkově 2,4 milionu liber (přibližně 84 milionů korun).

 

Cara v kampani Chanel

 

Jak je možné, že teprve dvaadvacetiletá Angličanka, známá tím, že je úplně jiná a chová se jinak než ostatní modelky, dokázala k takovému číslu vůbec přijít?

 

Cara v kampani Mulberry

 

S 8 miliony fanoušků na Instagramu už se jedná o pořádnou dávku reklamy, pokud na něm Cara nějaký produkt i jen okrajově zmíní a toho jsou si značky pochopitelně vědomy a využívají toho v oboustranný prospěch. Burberry, D&G, DKNY, Fendi, Chanel, La Perla, Mulberry, Stella McCartney, Topshop, Victoria´s Secret, YSL Beauty - to je necelý výčet značek, pro které v roce 2013 Cara Delevingne pracovala.

 

Cara jako tvář Topshopu

 

Jejím snem však vždy bylo herectví a neustále trpí paranoiou, že si jí všichni "zaškatulkovali" jako modelku a těm se přece herecké šance nedávají, protože umí být jen hezkými věšáky na šaty.

Cara se ale objevila např ve videoklipu jihoafrických Die Antwoord "Ugly Boy" (TADY), čeká ji role ve filmu Paper Towns a zahrála si také ve snímku The Face of an Angel. Ptáte se na zpěv? Ano, zpívat a hrát na kytaru také umí, viz. duet s Willem Heardem "Sun Don´t Shine" (TADY) a prý vznikl i duet s Pharrellem Williamsem.

 

Cara Earns

Cara na přehlídce Victoria´s Secret

 

Úspěšným lidem mnoho lidí jejich peněžní bohatství závidí a to Cařino je rozhodně na dvaadvacetiletou dívku působivé - nás ale baví to, že to na ní není vidět a nechová se povýšeněji a arogantněji se zvyšujícím se počtem nul na svém účtu.

Dál hraje nejraději Play Station, obléká se jako kluk, na chodidle má vytetováno "Made in England" a "Bacon" a umí být doopravdy vtipná a zábavná, viz. následující video.

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál