autor:

28 příkladů, kdy klobouky perfektně dolaďují a pozdvihují outfit

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
28 příkladů, kdy klobouky perfektně dolaďují a pozdvihují outfit

Proč nechávat klobouky jen mužům, když ženám tolik sluší? Z hlediska praktičnosti a stupně atraktivity si nemůžete vybrat lepší doplněk než je klobouk. Podpatky, černé skinny, bílá košile, blejzr a klobouk a slibujeme, že nikdy nikdo neřekne, že jste se oblékla nudně.

U nás se téměř všech pokrývek hlavy ženy bojí a je to, stejně jako u šátků, škoda. Napadá vás snad něco lepšího, čím ve stejnou chvíli skrýt ne úplně dokonalé vlasy a zároveň pozdvihnout outfit o, troufejme si tvrdit, 50% nahoru? Možná Ryan Gosling po boku by udělal to samé, ale nyní se bavíme o módních doplňcích ;)

Následující selekce ukazuje mnoho příkladů jak se dá nosit a že nesluší jen dvacetiletým modelkám. Nechte se inspirovat a i přes počáteční nezvyklý pocit vám zaručujeme, že uděláte dojem.

V podobném duchu jsme vám představili trend šatů/sukní s teniskami (ZDE), pásků, které ve vteřině vylepší váš outfit (TADY), šátků ve vlasech (TADY) a také fakt, že i na kole vám to může slušet (TADY).

 

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál