autor:

Barevná móda jaro/léto 2011

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
1
Barevná móda jaro/léto 2011

Prada 001

Pokud je největším podzimním hitem módní značka Balmain a její baroque´n´ roll, pro příští jaro je to kritiky opěvovaná kolekce Prada se svým fruity baroque! Sama Miuccia řekla, že jí již nebaví minimalismus, a jak je celkově vidět na letošních jarních přehlídkách, není sama. Krize opadá a móda je opět zábavná a barevá. To je zpráva, kterou nám zasílá i Milan Fashion week.

prada

– Prada jaro/léto 2011 fashion show Raf Simons pro Jil Sander zkouší v nové kolekci jaro/léto 2011 odvahu klientek naprostým maximalismen, zcela šokujícím pro fanoušky minimalistického Jil Sander.

jil sander 001

jil sander

– Jil Sander jaro/léto 2011 fashion show Londýnská hvězda Christopher Kane si zvolil za svou můzu princeznu Margaret. Jak říká jeho spolupracovnice a sestra Tami, základem nové kolekce je inspirace princeznou na amfetaminech. Soudě podle barev, dáváme jí za pravdu! Ale nebyly to jen modely ve fluorescenčních odstínech, v kolekci jsou i sofistikované moderní potisky, které u Kanea tak milujeme.

christopher kane 001

linda boháčová 001

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


1 komentář

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál

TOPlist