autor:

Alexander McQueen - předjarní kolekce 2011

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Alexander McQueen - předjarní kolekce 2011
Od chvíle, kdy se slečna Sarah Burton stala kreativní ředitelkou značky Alexander McQueen, je pod ostrým drobnohledem. Zvládá to však výborně a esence značky zůstává téměř neměnná. Její dámská předjarní kolekce 2011 je plná kousků, které jsou svou krejčovskou náročností tím nejluxusnějším ready-to-wear. Důraz je kladen na zvýraznění pasu a celkové ženské vytvarování siluety. Barevné spektrum je plné vyladěných přírodních tónů hnědé, tělové, béžové a pískové v kombinaci s evergreenovou černou, jako perlička několik modelů v ostré červené.

Alexander McQueen 012

Alexander Lee Mc Queen vybudoval svou značku do stádia módního kultu díky své osobnosti, talentu a přátelstvím s hvězdami londýnské módní scény. Tady ale vidíme, že fenomén jeho smrti a vyškolená Sarah Buton budou zřejmě k úspěšnému pokračování značky bohatě stačit.

Móda značky Alexander McQueen je stále spektakulární!

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál