autor:

Not just a label - trička z organické bavlny

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Not just a label - trička z organické bavlny
Představujeme vám novou limitovanou edici triček z organické bavlny existující pod názvem Not just a label (NJAL). Jedná se o projekt podporující avantgardní módní návrháře, který existuje již od roku 2008. Pro kolekci na rok 2010 spolupracovali se značkou designéři Patrick Mohr, Spon Diogo a Aoi Kotsuhiroi. Každý z návrhářů navrhl unisex tričko a nátělník.

not just a label

not just a label 001

- nátělník "Nowhere" od Aoi Kotsuhiroi Aoi Kotsuhiroi je původně japonská módní návrhářka žijící v Londýně. Na kolekci aplikovala svůj osobitý poetický styl. Nedotčený, ale zároveň silný výraz jejích šperků se perfektně promítá zkrz potisk na poloprůhledném bavlněném nátělníku "Nowhere"

not just a label 001

- černobílé tričko od Patricka Mohra Patrick Mohr je jedním z nejslibnějších současných módních návrhářů v Německu. Jeho siluleta volného trička je dobře zapadajícím článkem do kolekce NJAL. Grafické černobílé tričko a nátělník mají maskulinní nádech.

not just a label 001

- Ying Yang tričko od Spon Diogo Spon Diogo je designérské duo, které navrhlo unikátní potisk pro třetí unisex tričko. Strukturovaný střih a potisk je charakteristický pro mladý dánský design a toto Ying Yang tričko vyvažuje kolekci. Díky etickým zásadám organické produkce budou trička doručována ve speciálním obalu navrženém pro kurýrní společnost UPS. Tato trička budou k dostání v onlineshopu v limitovaném počtu. webová stránka: www.notjustalabel.com

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál