autor:

Givenchy a Rick Owens jaro/léto 2011

kategorie:
Móda
publikováno:
počet komentářů:
0
Givenchy a Rick Owens jaro/léto 2011

Givenchy jaro/léto 2011 006

Designér Ricardo Tisci nazval svou novou pánskou kolekci pro Givenchy jaro/léto 2010 Viktoriánským cirkusem. V minulosti se cirkusem nazývalo představení, které ukazovalo skutečné schopnosti a vyvolávalo nadšení a vzrušení. Tisciho kolekce byla monochromatická s prvky gepardího vzoru, a detaily se pohybovaly od ostnatých náhrdelníků po krajkové motivy. V této kolekci se objevil fenomén pánských legín, což ale neubralo na maskulinitě modelů a celkovém ostrém vyznění přehlídky.

Givenchy jaro/léto 2011

Givenchy ss 2011

- Kompletní fotoreport z přehlídky Givenchy jaro/léto 2011 ZDE

Rick Owens jaro/léto 2011 054

Rick Owens pro svou novou kolekci jaro/léto 2011 předvedl další ze svých variací nomádského stylu evokujícího film Šílený Max. Mezi nátělníky na jedno rameno a vysokými koženými botami se najde i pár modelů, které jsou hudbou budoucnosti na poli klasické krejčoviny. Siluleta je klasicky dlouhá a barvy jsou také typické pro značku Rick Owens - bílá, černá, šedá.

Rick Owens jaro/léto 2011

Rick Owens ss 2011

- Kompletní fotoreport z přehlídky Rick Owens jaro/léto 2011 ZDE

Sdílet článek

Pokud vás článek zaujal a chcete podpořit práci autora, nejjednodušší způsob, jak to udělat, je kliknout na "To se mi líbí". Vaše odezva nás vede k tomu, abychom pokračovali v publikování, a proto děkujeme za každé sdílení nebo komentář. REDAKCE WORN


0 komentářů

Sděl ostatním svůj názor...

Pro přidání příspěvku se prosím přihlašte, nebo zaregistrujte.

Okomentovat


Čti dál